AZS Katolicki Uniwersytet Lubelski

(81) 445 49 84

II Runda AMWL w Trójboju Siłowym Mężczyzn
Kwiecień
10
2016

II Runda AMWL w Trójboju Siłowym Mężczyzn

Dnia 10.04.2016 roku, w hali Sportowej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w trójboju siłowym mężczyzn. Zawody te były również eliminacjami do Akademickich Mistrzostw Polski, które odbędą się 13 -15 maja w Katowicach. Na trójbój siłowy składa się przysiad, wyciskanie sztangi leżąc oraz martwy ciąg, a zwycięża ten, który łącznie zdobędzie największa sumę kilogramów, które uda się mu zaliczyć. Wśród reprezentantów naszej uczelni KUL-u bezkonkurencyjny okazał się Damian Pendel, który w kat. wag. 85 kg zdobył złoto. Natomiast na trzecim miejscu podium, sięgając po brąz stanął Patryk Berger (kat.wag.+95 kg) oraz Maciej Myszkiewicz (kat. wag. 65kg ).

Drużynowo nasz Klub zajął 2 miejsce tuż za AZS UP Lublin

Szczególne podziękowania należą się organizatorom zawodów, sędziom, konferansjerowi oraz obsłudze pomostu. To dzięki nim zawody, jak i poszczególne podejścia przebiegały sprawnie i dynamicznie, a przede wszystkim w atmosferze sportowej rywalizacji.

Ponadto nasze zawody nie odbyłyby się gdyby nie nasi wspaniali sponsorzy: Promixx PL, Marbo-Sport, Odżywki Titanium LublinFIGHT GYM oraz Napojereklamowe.pl, którym serdecznie dziękujemy za ufundowanie cennych nagród. Natomiast wszystkim uczestnikom gratulujemy siły oraz życzymy wytrwałości w przygotowaniach do zimowej rundy AMWL.

Link do pełnych wyników:http://azs.lublin.pl/images/2015na2016/Komunikat74.pdf

 

Facebook

Wspierają nas

AZS LublinTitaniumMinisterstwo Sportu i TurystykiUrząd Miasta LublinLubelskie