AZS Katolicki Uniwersytet Lubelski

(81) 445 49 84

Legitymacja AZS

 Czym jest legitymacja ISIC-AZS?

 

Legitymacja ISIC-AZS to karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym, dzięki której masz możliwość korzystania ze wszystkich profitów wynikających z posiadania legitymacji ISIC oraz zniżek i korzyści przeznaczonych wyłącznie dla członków AZS.

 

Kto może otrzymać legitymację ISIC-AZS?

 

Każdy członek AZS, który jest studentem (bez ograniczenia wieku) lub uczniem i ma więcej niż 12 lat.

 

ISIC (International Student Identity Card) to...

 

...jedyny dokument potwierdzający status studenta i ucznia oraz gwarancja dostępu do ok. 125 tys. zniżek na prawie całym świecie, w tym ponad 3 tys. w Polsce. Dzięki niemu można oszczędzić na transporcie, zakwaterowaniu, w klubach studenckich, sklepach i punktach usługowych. Ze zniżek do 50% korzysta ponad 5 mln ludzi z ponad 120 krajów.

 

Jakie korzyści daje legitymacja ISIC-AZS poza systemem ISIC?

 

Posiadacze tej karty uprawnieni są do 10% zniżki na korzystanie z usług trzech Centralnych Ośrodków Sportu Akademickiego. Przysługują im także zniżki u oficjalnych Partnerów AZS (sieć sklepów GO Sport, Regatta Great Outdoors i hurtowniasportowa.net) oraz pakiety usług medycznych w Grupie LUX MED. Ponadto jednostki AZS mają prawo stosowania własnych ulg i zniżek obejmujących swoich członków AZS.

 

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) z legitymacją ISIC-AZS...

 

Posiadacz karty ISIC-AZS jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w Gothaer TU S.A. na kwotę 6.500 zł (Standard), 25.000 zł (Komfort) lub w zakresie rozszerzonym na kwotę 75.000 zł (Sport). Ubezpieczenie to obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków, które powstały podczas pracy, nauki, uprawiania sportu, podczas drogi do/z pracy, szkoły, uczelni, zajęć sportowych oraz w życiu prywatnym. To ochrona całodobowa na całym świecie.

 

Czy można uzyskać legitymację ISIC-AZS bez ubezpieczenia?

 

Każdy posiadacz karty ISIC-AZS musi mieć ubezpieczenie NNW (do tego obliguje nas prawo). Każdy jednak sam decyduje, czy będzie z tego ubezpieczenia korzystać i z którego wariantu.

 

Czy są jakieś dodatkowe ubezpieczenia?

 

Posiadaczowi legitymacji ISIC-AZS przysługuje dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy dotyczący m.in. leczenia za granicą i uprawiania sportów ekstremalnych. Ubezpieczycielem jest także Gothaer TU S.A.

 

Gdzie wyrobić lub zaktualizować legitymację ISIC-AZS?

 

Aby wyrobić legitymację ISIC-AZS, należy zarejestrować się w internetowej bazie, wydrukować wygenerowany wniosek i wraz z legitymacją studencką oraz zdjęciem udać się do wskazanej przez system jednostki AZS w celu odbioru legitymacji i opłacenia składki członkowskiej. Przedłużenie ważności legitymacji następuje po złożeniu dyspozycji przez internet i odebraniu hologramu we wskazanym przez system biurze AZS (po uiszczeniu stosownej opłaty).

 

Jaka jest wysokość składki dla legitymacji ISIC-AZS?

 

Wysokość składki ustalają jednostki AZS, które mają prawo wyrabiać karty ISIC-AZS. Kwota ta jest zależna m.in. od możliwości i bonusów, z których członek AZS może korzystać w danej jednostce.

 

Czym jest legitymacja AZS?

 

Legitymacja AZS to karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym. Dzięki niej masz możliwość korzystania z wielu profitów przeznaczonych wyłącznie dla członków AZS.

 

Kto może otrzymać legitymację AZS?

 

Każdy członek AZS, bez względu na wiek i status studenta. Legitymacja AZS jest więc przeznaczona także dla dzieci uczęszczających na zajęcia w klubowych sekcjach AZS.

 

Czy zniżki dla legitymacji AZS są takie same jak dla ISIC-AZS?

 

Nie, karta AZS nie jest objęta programem ISIC. Posiadacze tej karty uprawnieni są do 10% zniżki na korzystanie z usług trzech Centralnych Ośrodków Sportu Akademickiego. Przysługują im także zniżki u oficjalnych Partnerów AZS (sieć sklepów GO Sport, Regatta Great Outdoors i hurtowniasportowa.net) oraz pakiety usług medycznych w Grupie LUX MED. Ponadto jednostki AZS mają prawo stosowania własnych ulg i zniżek obejmujących swoich członków AZS.

 

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) z legitymacją AZS...

 

Posiadacz karty AZS jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w Gothaer TU S.A. na kwotę 6.500 zł (Standard), 25.000 (Komfort) lub w zakresie rozszerzonym na kwotę 75.000 zł (Sport). Ubezpieczenie to obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków, które powstały podczas pracy, nauki, uprawiania sportu, podczas drogi do/z pracy, szkoły, uczelni, zajęć sportowych oraz w życiu prywatnym. To ochrona całodobowa na całym świecie.

 

Czy można uzyskać legitymację AZS bez ubezpieczenia?

 

Każdy posiadacz karty AZS musi mieć ubezpieczenie NNW (do tego obliguje nas prawo). Każdy jednak sam decyduje, czy będzie z tego ubezpieczenia korzystać i z którego wariantu.

 

Gdzie wyrobić lub zaktualizować legitymację AZS?

 

Aby wyrobić legitymację AZS, należy zarejestrować się w internetowej bazie, wydrukować wygenerowany wniosek i wraz z legitymacją studencką oraz zdjęciem udać się do wskazanej przez system jednostki AZS w celu odbioru legitymacji i opłacenia składki członkowskiej. Przedłużenie ważności legitymacji następuje po złożeniu dyspozycji przez internet i odebraniu hologramu we wskazanym przez system biurze AZS (po uiszczeniu stosownej opłaty). Uwaga! Rodzic zazwyczaj podaje swoje dane kontaktowe.

 

Jaka jest wysokość składki dla legitymacji AZS?

 

Wysokość składki ustalają jednostki AZS, które mają prawo wyrabiać karty AZS. Kwota ta jest zależna m.in. od możliwości i bonusów, z których członek AZS może korzystać w danej jednostce.

 

Czym jest legitymacja ITIC-AZS?

 

Legitymacja ITIC-AZS to karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym, dzięki której masz możliwość korzystania ze wszystkich profitów wynikających z posiadania legitymacji ITIC oraz zniżek i korzyści przeznaczonych wyłącznie dla członków AZS.

 

Kto może otrzymać legitymację ITIC-AZS?

 

Każdy zatrudniony członek AZS, który jest nauczycielem, wykładowcą akademickim lub trenerem.

 

ITIC (International Teacher Identity Card) to...

 

...jedyny dokument potwierdzający status nauczyciela / wykładowcy oraz gwarancja dostępu do tysięcy zniżek na prawie całym świecie (w tym w Polsce). Dzięki niemu można oszczędzić na transporcie, zakwaterowaniu, w klubach studenckich, sklepach i punktach usługowych. Ze zniżek do 50% korzysta ponad 5 mln ludzi z ponad 120 krajów. Karta ITIC wywodzi się z systemu ISIC i została objęta patronatem UNESCO.

 

Jakie korzyści daje legitymacja ITIC-AZS poza systemem ISIC?

 

Posiadacze tej karty uprawnieni są do 10% zniżki na korzystanie z usług trzech Centralnych Ośrodków Sportu Akademickiego. Przysługują im także zniżki u oficjalnych Partnerów AZS (sieć sklepów GO Sport, Regatta Great Outdoors i hurtowniasportowa.net) oraz pakiety usług medycznych w Grupie LUX MED. Ponadto jednostki AZS mają prawo stosowania własnych ulg i zniżek obejmujących swoich członków AZS.

 

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) z legitymacją ITIC-AZS...

 

Posiadacz karty ITIC-AZS jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w Gothaer TU S.A. na kwotę 6.500 zł (Standard), 25.000 zł (Komfort) lub w zakresie rozszerzonym na kwotę 75.000 zł (Sport). Ubezpieczenie to obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków, które powstały podczas pracy, nauki, uprawiania sportu, podczas drogi do/z pracy, szkoły, uczelni, zajęć sportowych oraz w życiu prywatnym. To ochrona całodobowa na całym świecie.

 

Czy można uzyskać legitymację ITIC-AZS bez ubezpieczenia?

 

Każdy posiadacz legitymacji ITIC-AZS musi mieć ubezpieczenie NNW (do tego obliguje nas prawo). Każdy jednak sam decyduje, czy będzie z tego ubezpieczenia korzystać i z którego wariantu.

 

Czy są jakieś dodatkowe ubezpieczenia?

 

Posiadaczowi legitymacji ITIC-AZS przysługuje dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy dotyczący m.in. leczenia za granicą i uprawiania sportów ekstremalnych. Ubezpieczycielem jest także Gothaer TU S.A.

 

Gdzie wyrobić lub zaktualizować legitymację ITIC-AZS?

 

Aby wyrobić legitymację ITIC-AZS, należy zarejestrować się w internetowej bazie, wydrukować wygenerowany wniosek i wraz z legitymacją studencką oraz zdjęciem udać się do wskazanej przez system jednostki AZS w celu odbioru legitymacji i opłacenia składki członkowskiej. Przedłużenie ważności legitymacji następuje po złożeniu dyspozycji przez internet i odebraniu hologramu we wskazanym przez system biurze AZS (po uiszczeniu stosownej opłaty).

 

Jaka jest wysokość składki dla legitymacji ITIC-AZS?

 

Wysokość składki ustalają jednostki AZS, które mają prawo wyrabiać karty ITIC-AZS. Kwota ta jest zależna m.in. od możliwości i bonusów, z których członek AZS może korzystać w danej jednostce.

 

Jak zostać członkiem wspierającym AZS?

 

Czytaj na www.wspieram.azs.pl 

Facebook

Wspierają nas

AZS LublinTitaniumMinisterstwo Sportu i TurystykiUrząd Miasta LublinLubelskie