AZS Katolicki Uniwersytet Lubelski

(81) 445 49 84

Nasze sekcje

Wspinaczka sportowa

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

środa 17:00 - 18:30

ścianka wspinaczkowa UP przy ul. Głębokiej

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Jakub Ginszt

Siłownia (AZS)

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek-piątek 10:00 - 13:00

siłownia 

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Rafał Murat

ZUMBA (sekcja AZS)

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

czwartek 17:00 - 18:00

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Aleksandra Chiniewicz

aleksandra.chiniewicz8@gmail.com

Cross Training (sekcja AZS)

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

środa 16:00 - 17:00

hala KUL (sala fitness)

Obowiązują zapisy na zajęcia pod numerem: 538 410 915

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Magdalena Paruch

KICK BOXING - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na www.bo2017.pl

środa 16:00 - 17:30

piątek 16:00 - 17:30

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Łukasz Bartnik

tel. 538 410 915

Trójbój siłowy - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na: www.bo2017.pl

sobota 11:00 - 12:30

lub 

sobota 12:30 - 14:00

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Damian Pendel 

tel. 667 818 777 

Strzelectwo sportowe kobiet i mężczyzn - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na: www.bo2017.pl

wtorek 15.00 - 15.45

czwartek 15.00 - 16.30

KM Strzelnica Lublin, ul. Gospodarcza 24

 

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Krzysztof Mostowiec

Tenis ziemny - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na: www.bo2017.pl

piątek 20:00 - 21:30

Korty LKT - al. Zygmuntowskie 4

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Jarosław Dobosz

Siłownia - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na www.bo2017.pl

poniedziałek-czwartek: 20:00-23:00

 

Arena Lublin, Stadionowa 1 (wejście-sektor I )

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Damian Pendel 

tel. 667 818 777

Fitness - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na www.bo2017.pl

Poniedziałek 19:00 - 20:30

Środa 15:30 - 17:00

Piątek 17:45 - 19:15

Arena Lublin, Stadionowa 1 (wejście-sektor I )

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Natalia Kopała

JUDO - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na www.bo2017.pl

wtorek 19:30 - 21:00

czwartek 19:30 - 21:00

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Andrzej Jamielniak

tel. 505 192 541; 604-790-077

Basen - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na www.bo2017.pl

Niedziela: 20:00 - 21:30

Basen UP, Głęboka 31

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Tenis ziemny kobiet i mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek 21:00 - 22:30

środa 20:30 - 22:00

korty al. Zygmuntowskie

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Jarosław Dobosz 

Ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

wtorek 19:00 - 20:30

środa 19:00 - 20:30        

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Małgorzata Januszewicz

Pływanie kobiet i mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek 20:00 - 21:30

wtorek 14:00 - 15:30

pływalnia UP, ul. Głęboka

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Iwona Szyłejko

Tenis stołowy kobiet i mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek 19:30 - 21:00

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Adam Piwiński

Piłka ręczna kobiet i mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

wtorek 20:30 - 22:00

czwartek 20:30 - 22:00

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Krzysztof Krawczyk

Piłka nożna mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek 20:30 - 22:00

środa 20:30 - 22:00

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Łukasz Harbuz

Piłka nożna kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

niedziela 17:00 - 18:30

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Anna Zarańska

Lekkoatletyka kobiet i mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

wtorek 19:00 - 20:30

czwartek 19:00 - 20:30 

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Krzysztof Szuptarski

Siatkówka mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek 19:00 - 20:30

środa 20:30 - 22:00

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Piotr Olejarnik

Siatkówka kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

wtorek 19:00 - 20:30

środa 19:00 - 20:30

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Anna Zarańska

Szachy

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

czwartek 19:00 - 20:30

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Konrad Szczygieł

tel. 782 430 505

konszcz28@gmail.com

Koszykówka mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek 19:00 - 20:30

środa 19:00 - 20:30

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Wojciech Paszek

Koszykówka kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek 19:00 - 20:30

czwartek 19:00 - 20:30

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Arkadiusz Czarnecki

Badminton kobiet i mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

wtorek 19:00 - 20:30

czwartek 19:00 - 20:30

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Łukasz Kamiński

Facebook

Wspierają nas

AZS LublinTitaniumMinisterstwo Sportu i TurystykiUrząd Miasta LublinLubelskie