Czy systemy bukmacherskie są gwarancją wygranej?

Każdy gracz zakładów bukmacherskich z biegiem czasu próbuje różnych sposobów i metod, aby ograć bukmachera. Z tego powodu na świecie do tej pory powstało zapewne multum sposobów, które mają na celu zwiększyć szansę na wygraną w zakładach bukmacherskich. Jednak czy takie sposoby bukmacherskie są gwarancją sukcesu?

Bukmacher ma zawsze przewagę

Podejmując grę u bukmachera należy pamiętać o tym, że to właśnie on na starcie ma zazwyczaj przewagę nad wszystkimi grającymi. Firmy oferujące zakłady bukmacherskie posiadają w swoich szeregach wielu specjalistów sportowych oraz matematycznych. To oznacza, że są oni w stanie ocenić prawdopodobieństwo oraz ryzyko danego zakładu znacznie lepiej niż gracze. Ponadto sam bukmacher zarabia również na samych różnicach w kursie oraz na podatkach. Wydaje się więc, że sprawdzone systemy bukmacherskie mogłyby okazać się pomocne, aby przechytrzyć firmę oferującą stawianie zakładów.

Systemy bukmacherskie w praktyce

W rzeczywistości ciężko jest znaleźć system bukmacherski, który byłby w stu procentach pewny. Na publicznych forach bądź wśród różnych innych graczy, najczęściej można się spotkać z systemem określanym mianem zwykłej progresji. Jest to system, wedle którego każdy kolejny zakład zawiera podwojenie kwoty na stawkę z poprzedniego zakładu, przy mniej więcej podobnym kursie. W większości przypadków jednak taki system bukmacherski nie prowadzi do sukcesu, ponieważ bardzo szybko można doprowadzić się do bankructwa bądź utraty wszystkich środków na grę. Można więc stwierdzić, że metody oraz systemy bukmacherskie, które można znaleźć w Internecie bądź w innych publicznych miejscach są raczej mało efektywne. Osoby posiadające pewny sposób na bukmachera zapewne nie dzielą się nim z innymi osobami, dlatego graczom pozostaje obmyślanie indywidualnej strategii i jej dopracowywanie w praktyce.

Na samym końcu warto pamiętać o tym, że zakłady bukmacherskie w Polsce obarczone są dużym ryzykiem. Każda wygrana jest opodatkowana, a ponadto kursy na dane zdarzenia również często są zaniżone. Taka sytuacja na pewno nie jest korzystna dla graczy, dlatego do zarabiania pieniędzy w ten sposób należy podchodzić z dozą ostrożności.